· 

ANWB, ook voor een dagje uit

De ANWB is veel meer dan alleen de uitvoerende organisatie van de wegenwacht. Je kunt er terecht voor allerlei onderwerpen die te maken hebben met verkeer, vervoer, vrije tijd en vakantie. Zo vind je hier ook allerlei leuke tips voor een heerlijk dagje weg of weekendje weg.

 

Denk hierbij aan een dagje uit met de kids, een gezellig avondje uit of een weekendtrip naar een stad of in de natuur. De ANWB is ook erg actief op het gebied van wandelen en fietsen. Denk alleen al aan de eigen kledinglijn Human Nature. Ook kun je terecht voor fietsknooppuntenplanner, het vergelijken van elektrische fietsen en leuke arrangementen voor fietsvakanties of wandeltrips.

 

Ben je lid van de ANWB? Dan krijg je op allerlei artikelen en uitjes een mooie korting. Zelfs bij tankstations kun je korting krijgen, alsook op verzekeringen. Hiermee is de ANWB een organisatie met een breed aanbod op het gebied van vrijetijdsbesteding. 


www.weetjedat.nl Blog Feed

Dit zijn de competenties van iemand die bij de GGZ werkt (vr, 06 aug 2021)
>> meer lezen

Zo kun je het leukste feest van het jaar hosten (Sun, 01 Aug 2021)
>> meer lezen

Zo vind je het juiste personeel voor je bedrijf (Wed, 28 Jul 2021)
>> meer lezen

Hoe zorg je voor je kat als je veel van huis bent (Fri, 23 Jul 2021)
>> meer lezen

De voordelen van zonwerende folie (Sun, 18 Jul 2021)
>> meer lezen

Zo kun je een goede autoverzekering vinden (Fri, 16 Jul 2021)
>> meer lezen

Tips om je huis beter te beveiligen (Wed, 14 Jul 2021)
>> meer lezen

Wat is RFID? (Sat, 10 Jul 2021)
>> meer lezen

Wat is verliefdheid? En hoe kun je het herkennen? (Thu, 08 Jul 2021)
>> meer lezen

De wereldklok: hoe laat is het? (Thu, 08 Jul 2021)
>> meer lezen

De laatste trends op het gebied van zitmeubels (Wed, 30 Jun 2021)
>> meer lezen

Zere voeten: Oorzaken en oplossingen (Sun, 20 Jun 2021)
>> meer lezen

Hoe kun je sporten zonder sportschool? (Wed, 09 Jun 2021)
>> meer lezen

De voordelen van een zakelijke auto (Thu, 03 Jun 2021)
>> meer lezen

Wat moet je weten over de aanschaf van een kredietkaart? (Wed, 12 May 2021)
>> meer lezen

Wat moet je weten over het hosten van een website? (Sat, 08 May 2021)
>> meer lezen

Wat moet je weten over het afsluiten van een woonverzekering? (Wed, 05 May 2021)
>> meer lezen

Waar is mijn container? (Fri, 30 Apr 2021)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0