· 

ANWB, ook voor een dagje uit

De ANWB is veel meer dan alleen de uitvoerende organisatie van de wegenwacht. Je kunt er terecht voor allerlei onderwerpen die te maken hebben met verkeer, vervoer, vrije tijd en vakantie. Zo vind je hier ook allerlei leuke tips voor een heerlijk dagje weg of weekendje weg.

 

Denk hierbij aan een dagje uit met de kids, een gezellig avondje uit of een weekendtrip naar een stad of in de natuur. De ANWB is ook erg actief op het gebied van wandelen en fietsen. Denk alleen al aan de eigen kledinglijn Human Nature. Ook kun je terecht voor fietsknooppuntenplanner, het vergelijken van elektrische fietsen en leuke arrangementen voor fietsvakanties of wandeltrips.

 

Ben je lid van de ANWB? Dan krijg je op allerlei artikelen en uitjes een mooie korting. Zelfs bij tankstations kun je korting krijgen, alsook op verzekeringen. Hiermee is de ANWB een organisatie met een breed aanbod op het gebied van vrijetijdsbesteding. 


www.weetjedat.nl Blog Feed

Hoe kun je de badkamer eenvoudig schoonmaken? (wo, 28 feb 2024)
>> meer lezen

Zo verwarm je je woning op een slimme manier (Mon, 26 Feb 2024)
>> meer lezen

Hoe kies je een stijlvolle outfit voor een afspraakje? (Sat, 24 Feb 2024)
>> meer lezen

Zonnepanelen hoeven echt niet altijd op het dak geplaatst te worden (Wed, 21 Feb 2024)
>> meer lezen

Wat zijn de verschillen tussen schuttingen van composiet of hout? (Wed, 14 Feb 2024)
>> meer lezen

Waar komt de naam pothelm of potje vandaan? (Thu, 08 Feb 2024)
>> meer lezen

Wat zijn de meest populaire promotietassen? (Thu, 01 Feb 2024)
>> meer lezen

De voordelen van het gebruik van een bureaukalender (Fri, 22 Dec 2023)
>> meer lezen

Lokale flair in beeld: het gemak van een photobooth in Hoofddorp (Mon, 04 Dec 2023)
>> meer lezen

Van laboratorium tot woonkamer: de reis van een led lamp (Mon, 04 Dec 2023)
>> meer lezen

De belangrijke rol van een BHV'er op de werkplek (Fri, 10 Nov 2023)
>> meer lezen

Het vinden van de beste aanbieding op jouw nieuwe Satisfyer (Sun, 05 Nov 2023)
>> meer lezen

Hoe ontstaan files? (Mon, 25 Sep 2023)
>> meer lezen

Weet je dat je ook Instagram volgers kunt kopen? (Fri, 15 Sep 2023)
>> meer lezen

Het AI-softwaretijdperk: de opkomst van intelligente systemen (Sun, 23 Jul 2023)
>> meer lezen

Stappenplan voor een gezond en evenwichtig leven (Mon, 12 Jun 2023)
>> meer lezen

‘Ranking de jobs’ voor een succesvolle carrière (Tue, 09 May 2023)
>> meer lezen

Warm water, een luxe maar o zo nodig… (Fri, 21 Apr 2023)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0