· 

Kan ik mijn abonnementen voor TV en internet in het buitenland gebruiken?

Heb je een abonnement voor internet en/of televisie en wil je dit ook in het buitenland kunnen gebruiken? Tegenwoordig kan dat ook buiten de Nederlandse landsgrenzen. Dit is ideaal als je op vakantie gaat en TV wilt kijken zoals je thuis gewend bent of wilt kunnen internetten met je 4G bundel. De tijd dat je met veel pijn en moeite BVN kon kijken is voorbij!

 

Internet of TV in de EU

Niet in alle landen ter wereld is dit mogelijk. Na een besluit van de Europese Unie zijn de restricties opgeheven voor alle EU-lidstaten. Hier is dus je internetbundel te gebruiken zoals in Nederland en ook TV kijken (bijvoorbeeld via Ziggo Go of KPN Interactieve TV) is mogelijk. Dit is ontzettend handig als je bijvoorbeeld je favoriete programma niet wilt missen of een belangrijke voetbalwedstrijd wilt kunnen zien. 

 

Een ander groot voordeel is dat je altijd internet tot je beschikking hebt als je het nodig hebt. Zo kun je bijvoorbeeld je banksaldo raadplegen, emails beantwoorden, social media gebruiken en bijvoorbeeld ook de routeplanner voor navigatie in de auto of in een onbekende stad. Ook is het handig om voordat je een uitstapje maakt je je zelf met behulp van internet kunt voorbereiden.

 

Altijd handig

Denk aan het opzoeken van openingstijden, leuke bezienswaardigheden, prijzen, restaurant beoordelingen en allerlei andere praktische tips. Dat is het grote voordeel van internet: over elk onderwerp is wel informatie te vinden. En eenmaal terug op je hotelkamer of in je caravan pak je je tablet er even bij om het NOS Journaal te kijken. 

 

 

Houd er wel altijd rekening mee dat je databundel groot genoeg is. Het streamen verbruikt namelijk veel data en ook het versturen van foto’s en video’s kan veel MB’s kosten.


www.weetjedat.nl Blog Feed

Frietje met wat? (vr, 06 mei 2022)
>> meer lezen

Must-have voor kantoormedewerkers: een ergonomische bureaustoel (Sat, 12 Mar 2022)
>> meer lezen

Wist je dat terrarium planten duurzamer zijn dan een boeket bloemen? (Mon, 07 Mar 2022)
>> meer lezen

Vakantie in eigen land (Tue, 01 Mar 2022)
>> meer lezen

Genieten is niet vanzelfsprekend (Fri, 18 Feb 2022)
>> meer lezen

De mooiste stranden (Wed, 16 Feb 2022)
>> meer lezen

Wat is carpaccio? (Mon, 14 Feb 2022)
>> meer lezen

Speciaal bier, hype of blijvertje? (Fri, 11 Feb 2022)
>> meer lezen

Hoe bescherm ik mijn bedrijf tegen digitale aanvallen?  (Tue, 04 Jan 2022)
>> meer lezen

Circulaire ICT zorgt voor kostenreductie bij inkopende organisaties (Wed, 08 Dec 2021)
>> meer lezen

Draag je steentje bij aan een beter milieu (Wed, 17 Nov 2021)
>> meer lezen

Een nieuwe auto kopen, waar begin je? (Sat, 06 Nov 2021)
>> meer lezen

Dit zijn de competenties van iemand die bij de GGZ werkt (Fri, 06 Aug 2021)
>> meer lezen

Zo kun je het leukste feest van het jaar hosten (Sun, 01 Aug 2021)
>> meer lezen

Zo vind je het juiste personeel voor je bedrijf (Wed, 28 Jul 2021)
>> meer lezen

Hoe zorg je voor je kat als je veel van huis bent (Fri, 23 Jul 2021)
>> meer lezen

De voordelen van zonwerende folie (Sun, 18 Jul 2021)
>> meer lezen

Zo kun je een goede autoverzekering vinden (Fri, 16 Jul 2021)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0