· 

ANWB, ook voor een dagje uit

De ANWB is veel meer dan alleen de uitvoerende organisatie van de wegenwacht. Je kunt er terecht voor allerlei onderwerpen die te maken hebben met verkeer, vervoer, vrije tijd en vakantie. Zo vind je hier ook allerlei leuke tips voor een heerlijk dagje weg of weekendje weg.

 

Denk hierbij aan een dagje uit met de kids, een gezellig avondje uit of een weekendtrip naar een stad of in de natuur. De ANWB is ook erg actief op het gebied van wandelen en fietsen. Denk alleen al aan de eigen kledinglijn Human Nature. Ook kun je terecht voor fietsknooppuntenplanner, het vergelijken van elektrische fietsen en leuke arrangementen voor fietsvakanties of wandeltrips.

 

Ben je lid van de ANWB? Dan krijg je op allerlei artikelen en uitjes een mooie korting. Zelfs bij tankstations kun je korting krijgen, alsook op verzekeringen. Hiermee is de ANWB een organisatie met een breed aanbod op het gebied van vrijetijdsbesteding. 


www.weetjedat.nl Blog Feed

Waar moet je op letten bij het kopen van een sauna? (za, 16 nov 2019)
>> meer lezen

Hoe koop je voor een scherpe prijs tuinmeubelen? (Fri, 15 Nov 2019)
>> meer lezen

Urineverlies: wat zijn de oorzaken en wat kan je er tegen doen? (Sat, 09 Nov 2019)
>> meer lezen

Leen onderzoek: Consument vergeet rente vergelijken bij lening (Wed, 06 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat is het prijzengeld in de Champions League 2019 en de Europa League 2019? (Wed, 28 Aug 2019)
>> meer lezen

iPhone 11 release datum in Nederland (Fri, 23 Aug 2019)
>> meer lezen

Waarom heet Opel in Engeland Vauxhall? (Mon, 05 Aug 2019)
>> meer lezen

Debitcard gebruiken bij auto verhuur (Tue, 16 Jul 2019)
>> meer lezen

Vliegvelden in Nederland (Sat, 13 Jul 2019)
>> meer lezen

Wat is Libra van Facebook? (Thu, 11 Jul 2019)
>> meer lezen

Wat is CADO op de snelweg? (Sat, 06 Jul 2019)
>> meer lezen

Besparen op de energierekening (Sat, 29 Jun 2019)
>> meer lezen

Google Pixel Watch (Sat, 29 Jun 2019)
>> meer lezen

Beste binnenstad van Nederland 2020 (Tue, 18 Jun 2019)
>> meer lezen

Kan ik mijn abonnementen voor TV en internet in het buitenland gebruiken? (Sun, 09 Jun 2019)
>> meer lezen

Waar vind ik snel de stand in de Eredivisie? (Wed, 05 Jun 2019)
>> meer lezen

Korting: Vraag & Antwoord (Sun, 02 Jun 2019)
>> meer lezen

ANWB, ook voor een dagje uit (Tue, 28 May 2019)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0