· 

ANWB, ook voor een dagje uit

De ANWB is veel meer dan alleen de uitvoerende organisatie van de wegenwacht. Je kunt er terecht voor allerlei onderwerpen die te maken hebben met verkeer, vervoer, vrije tijd en vakantie. Zo vind je hier ook allerlei leuke tips voor een heerlijk dagje weg of weekendje weg.

 

Denk hierbij aan een dagje uit met de kids, een gezellig avondje uit of een weekendtrip naar een stad of in de natuur. De ANWB is ook erg actief op het gebied van wandelen en fietsen. Denk alleen al aan de eigen kledinglijn Human Nature. Ook kun je terecht voor fietsknooppuntenplanner, het vergelijken van elektrische fietsen en leuke arrangementen voor fietsvakanties of wandeltrips.

 

Ben je lid van de ANWB? Dan krijg je op allerlei artikelen en uitjes een mooie korting. Zelfs bij tankstations kun je korting krijgen, alsook op verzekeringen. Hiermee is de ANWB een organisatie met een breed aanbod op het gebied van vrijetijdsbesteding. 


www.weetjedat.nl Blog Feed

Wat is het coronavirus? (vr, 20 mrt 2020)
>> meer lezen

Hoe geld terugvragen na afgelast evenement (Fri, 31 Jan 2020)
>> meer lezen

Vliegtuigbouwer Boeing in zwaar weer (Tue, 21 Jan 2020)
>> meer lezen

E5 of E10 benzine: wat is de juiste keuze? (Sat, 18 Jan 2020)
>> meer lezen

Zo kies je de juiste uitvaartverzekering (Fri, 29 Nov 2019)
>> meer lezen

Deze ruiterkleding heb je nodig bij het paardrijden! (Wed, 27 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat is linkbuilding en hoe verkrijg je links naar jouw website? (Mon, 25 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat je kunt doen om een erectieprobleem te verhelpen (Sun, 24 Nov 2019)
>> meer lezen

Prepaid online bestellen: hoe doe je dat? (Sat, 23 Nov 2019)
>> meer lezen

Waar moet je op letten bij het kopen van een sauna? (Sat, 16 Nov 2019)
>> meer lezen

Hoe koop je voor een scherpe prijs tuinmeubelen? (Fri, 15 Nov 2019)
>> meer lezen

Urineverlies: wat zijn de oorzaken en wat kan je er tegen doen? (Sat, 09 Nov 2019)
>> meer lezen

Leen onderzoek: Consument vergeet rente vergelijken bij lening (Wed, 06 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat is het prijzengeld in de Champions League 2019 en de Europa League 2019? (Wed, 28 Aug 2019)
>> meer lezen

iPhone 11 release datum in Nederland (Fri, 23 Aug 2019)
>> meer lezen

Waarom heet Opel in Engeland Vauxhall? (Mon, 05 Aug 2019)
>> meer lezen

Debitcard gebruiken bij auto verhuur (Tue, 16 Jul 2019)
>> meer lezen

Vliegvelden in Nederland (Sat, 13 Jul 2019)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0