· 

Waar vind ik snel de stand in de Eredivisie?

Stand Eredivisie

De stand in de Eredivisie houdt voetbalminnend Nederland 34 speelrondes lang bezig. Op internet, op TV, op social media, in voetbalkantines en op de werkvloer is het (zeker op maandag) het gesprek van de dag.

 

Er wordt ontzettend veel over gediscussieerd, bijvoorbeeld op fora zoals Voetbalzone en Sofascore. Wil je snel de actuele stand van de Eredivisie vinden? Er zijn tegenwoordig meer dan voldoende bronnen. Nog altijd zijn er veel mensen die ‘lekker ouderwets’ Teletekst gebruiken. Teletekst-pagina 819 staat bij velen nog altijd in het geheugen gegrift, ondanks dat het qua design niet meer helemaal past bij het huidige tijdsbeeld.

Ludieke acties

Naast de geijkte websites zijn er ook publicaties met een knipoog. Bijvoorbeeld toen Feyenoord gedurende 17 jaren geen kampioen werd (isfeyenoordalkampioen.nl), Ajax lange tijd niet bovenaan stond, ontstond de website staatajaxalbovenaan.nl. Op het moment dat Ajax de koppositie overnam van PSV (na ruim 1.000 dagen) werd al snel de website staatpsvalbovenaan.nl gelanceerd. Zo blijven supporters(groepen) elkaar bestoken met ludieke acties. 

www.weetjedat.nl Blog Feed

De lekkerste brownies per post online bestellen (wo, 14 apr 2021)
>> meer lezen

Hoe zorg je voor het beste internet in huis? (Sat, 10 Apr 2021)
>> meer lezen

Kruiden en specerijen voor iedere maaltijd (Fri, 09 Apr 2021)
>> meer lezen

Zo creëer je een veilige omgeving voor je werknemers (Thu, 08 Apr 2021)
>> meer lezen

Alles wat je moet weten over IP adressen (Wed, 07 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat als je zoon of dochter niet klaar is voor overname van uw familiebedrijf? (Tue, 06 Apr 2021)
>> meer lezen

De boekhouding van een sportclub wordt vooral door vrijwilligers gedaan (Mon, 05 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat is nodig voor een tuinverbouwing? (Sat, 03 Apr 2021)
>> meer lezen

Een personal trainer helpt bij het creëren en behouden van een gezonde levensstijl (Fri, 02 Apr 2021)
>> meer lezen

Een adoptie proces is een gecompliceerd proces met veel regels (Thu, 01 Apr 2021)
>> meer lezen

Getunede auto’s zien we steeds vaker in Nederland (Tue, 30 Mar 2021)
>> meer lezen

Wat is zoekmachine optimalisatie? En waarom is het zo belangrijk? (Sat, 20 Mar 2021)
>> meer lezen

Panenka en Rabona, twee speciale traptechnieken (Wed, 17 Mar 2021)
>> meer lezen

Weetjes over de vier seizoenen (Tue, 09 Mar 2021)
>> meer lezen

Wat is een makelaar en wanneer schakel je er eentje in? (Tue, 02 Mar 2021)
>> meer lezen

Wat zijn de beste streaming diensten? (Sat, 27 Feb 2021)
>> meer lezen

It giet oan (Fri, 05 Feb 2021)
>> meer lezen

Hoe genereer je online leads? (Tue, 02 Feb 2021)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0