· 

Waar vind ik snel de stand in de Eredivisie?

Stand Eredivisie

De stand in de Eredivisie houdt voetbalminnend Nederland 34 speelrondes lang bezig. Op internet, op TV, op social media, in voetbalkantines en op de werkvloer is het (zeker op maandag) het gesprek van de dag.

 

Er wordt ontzettend veel over gediscussieerd, bijvoorbeeld op fora zoals Voetbalzone en Sofascore. Wil je snel de actuele stand van de Eredivisie vinden? Er zijn tegenwoordig meer dan voldoende bronnen. Nog altijd zijn er veel mensen die ‘lekker ouderwets’ Teletekst gebruiken. Teletekst-pagina 819 staat bij velen nog altijd in het geheugen gegrift, ondanks dat het qua design niet meer helemaal past bij het huidige tijdsbeeld.

Ludieke acties

Naast de geijkte websites zijn er ook publicaties met een knipoog. Bijvoorbeeld toen Feyenoord gedurende 17 jaren geen kampioen werd (isfeyenoordalkampioen.nl), Ajax lange tijd niet bovenaan stond, ontstond de website staatajaxalbovenaan.nl. Op het moment dat Ajax de koppositie overnam van PSV (na ruim 1.000 dagen) werd al snel de website staatpsvalbovenaan.nl gelanceerd. Zo blijven supporters(groepen) elkaar bestoken met ludieke acties. 

www.weetjedat.nl Blog Feed

De grootste voordelen van online adverteren (do, 22 sep 2022)
>> meer lezen

De voordelen van een Photoshop cursus (Wed, 21 Sep 2022)
>> meer lezen

Hergebruik ICT-middelen, hoe doe je dat? (Mon, 12 Sep 2022)
>> meer lezen

Omgekeerde vlag, de betekenis (Fri, 09 Sep 2022)
>> meer lezen

Vlucht of reis geannuleerd? En dan? (Thu, 18 Aug 2022)
>> meer lezen

Smart watch: stijlvol en bij de tijd (Fri, 29 Jul 2022)
>> meer lezen

10 weetjes over inbrekers (Thu, 28 Jul 2022)
>> meer lezen

Wat merk ik als ik de ziekte van Parkinson heb? (Mon, 25 Jul 2022)
>> meer lezen

Feitjes en weetjes over hyaluronzuur fillers (Sun, 24 Jul 2022)
>> meer lezen

Voordelen van online werken in de cloud (Sat, 23 Jul 2022)
>> meer lezen

Weetjes over afval en afvalinzameling (Fri, 22 Jul 2022)
>> meer lezen

Hoe koop je de juiste maat sandalen? (Fri, 15 Jul 2022)
>> meer lezen

Top 5 kaartspellen voor kinderen (Thu, 14 Jul 2022)
>> meer lezen

Hoe weet ik of mijn zonnepanelen goed werken? (Wed, 13 Jul 2022)
>> meer lezen

Rollup banners: onmisbaar voor marketing (Mon, 11 Jul 2022)
>> meer lezen

Het verschil tussen B2B en B2C marketing (Tue, 28 Jun 2022)
>> meer lezen

Wat is het nut van afval scheiden? (Mon, 27 Jun 2022)
>> meer lezen

Rond vloerkleed 101: alles wat je moet weten over ronde vloerkleden (Sat, 18 Jun 2022)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0