· 

Google Pixel Watch

De Google Pixel Watch heeft tal van gave features en wordt vaak vergeleken met bijvoorbeeld ‘normale’ hartslagmeters van onder meer Garmin en Polar. Toch is een Google Pixel Watch meer dan een reguliere fitbit. 

 

De prijs ligt wel een stukje hoger. De vergelijking is lastig qua specs en dat is dus ook terug te zien in de prijs. Google is continu aan het innoveren en dat is ook terug te zien in de Google Pixel Watch. Google kennende is dit pas het begin en is het horloge een eerste stap naar heel veel high tech trends. 

 

Het meest opvallende is eigenlijk wel de komst het horloge op zich. Dit is toch niet de core business van Google? Waarom dan in deze markt begeven Dit is de eerste keer dat Google dit doet.

 

Wannahave

Het nieuwe Google horloge is een wannahave. Dat is ook terug te zien in de prijs. Schattingen laten prijzen zien van 300-500 Euro. Het is dus vooralsnog voorbehouden aan de echte liefhebbers en de mensen die bereid zijn een dergelijk bedrag uit te geven aan een horloge. Hiermee valt het horloge in de prijsklasse van de Apple Watch 3 en de Ftbit Versa. 

 

De Amerikaanse grootmacht heeft zelfs een patent aangevraagd op het horlogebandje. Het unieke is dat een bandje gemakkelijk kan worden verwijderd van het klokwerk. Het grote voordeel is dat je dus met een eenvoudige handeling het bandje kunt verwijderen en vervangen door een andere kleur, ander motief of ander materiaal.


www.weetjedat.nl Blog Feed

Waar is mijn container? (vr, 30 apr 2021)
>> meer lezen

De mogelijkheden van kassasystemen voor de horeca (Sat, 24 Apr 2021)
>> meer lezen

Tuinkabouters (Fri, 23 Apr 2021)
>> meer lezen

NeXtime aan de wand (Wed, 21 Apr 2021)
>> meer lezen

Collageen: de impact op huid en haar (Mon, 19 Apr 2021)
>> meer lezen

Een auto huren op Curaçao (Fri, 16 Apr 2021)
>> meer lezen

De lekkerste brownies per post online bestellen (Wed, 14 Apr 2021)
>> meer lezen

Hoe zorg je voor het beste internet in huis? (Sat, 10 Apr 2021)
>> meer lezen

Kruiden en specerijen voor iedere maaltijd (Fri, 09 Apr 2021)
>> meer lezen

Zo creëer je een veilige omgeving voor je werknemers (Thu, 08 Apr 2021)
>> meer lezen

Alles wat je moet weten over IP adressen (Wed, 07 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat als je zoon of dochter niet klaar is voor overname van uw familiebedrijf? (Tue, 06 Apr 2021)
>> meer lezen

De boekhouding van een sportclub wordt vooral door vrijwilligers gedaan (Mon, 05 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat is nodig voor een tuinverbouwing? (Sat, 03 Apr 2021)
>> meer lezen

Een personal trainer helpt bij het creëren en behouden van een gezonde levensstijl (Fri, 02 Apr 2021)
>> meer lezen

Een adoptie proces is een gecompliceerd proces met veel regels (Thu, 01 Apr 2021)
>> meer lezen

Getunede auto’s zien we steeds vaker in Nederland (Tue, 30 Mar 2021)
>> meer lezen

Wat is zoekmachine optimalisatie? En waarom is het zo belangrijk? (Sat, 20 Mar 2021)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0