· 

Google Pixel Watch

De Google Pixel Watch heeft tal van gave features en wordt vaak vergeleken met bijvoorbeeld ‘normale’ hartslagmeters van onder meer Garmin en Polar. Toch is een Google Pixel Watch meer dan een reguliere fitbit. 

 

De prijs ligt wel een stukje hoger. De vergelijking is lastig qua specs en dat is dus ook terug te zien in de prijs. Google is continu aan het innoveren en dat is ook terug te zien in de Google Pixel Watch. Google kennende is dit pas het begin en is het horloge een eerste stap naar heel veel high tech trends. 

 

Het meest opvallende is eigenlijk wel de komst het horloge op zich. Dit is toch niet de core business van Google? Waarom dan in deze markt begeven Dit is de eerste keer dat Google dit doet.

 

Wannahave

Het nieuwe Google horloge is een wannahave. Dat is ook terug te zien in de prijs. Schattingen laten prijzen zien van 300-500 Euro. Het is dus vooralsnog voorbehouden aan de echte liefhebbers en de mensen die bereid zijn een dergelijk bedrag uit te geven aan een horloge. Hiermee valt het horloge in de prijsklasse van de Apple Watch 3 en de Ftbit Versa. 

 

De Amerikaanse grootmacht heeft zelfs een patent aangevraagd op het horlogebandje. Het unieke is dat een bandje gemakkelijk kan worden verwijderd van het klokwerk. Het grote voordeel is dat je dus met een eenvoudige handeling het bandje kunt verwijderen en vervangen door een andere kleur, ander motief of ander materiaal.


www.weetjedat.nl Blog Feed

Vliegtuigbouwer Boeing in zwaar weer (di, 21 jan 2020)
>> meer lezen

E5 of E10 benzine: wat is de juiste keuze? (Sat, 18 Jan 2020)
>> meer lezen

Zo kies je de juiste uitvaartverzekering (Fri, 29 Nov 2019)
>> meer lezen

Deze ruiterkleding heb je nodig bij het paardrijden! (Wed, 27 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat is linkbuilding en hoe verkrijg je links naar jouw website? (Mon, 25 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat je kunt doen om een erectieprobleem te verhelpen (Sun, 24 Nov 2019)
>> meer lezen

Prepaid online bestellen: hoe doe je dat? (Sat, 23 Nov 2019)
>> meer lezen

Waar moet je op letten bij het kopen van een sauna? (Sat, 16 Nov 2019)
>> meer lezen

Hoe koop je voor een scherpe prijs tuinmeubelen? (Fri, 15 Nov 2019)
>> meer lezen

Urineverlies: wat zijn de oorzaken en wat kan je er tegen doen? (Sat, 09 Nov 2019)
>> meer lezen

Leen onderzoek: Consument vergeet rente vergelijken bij lening (Wed, 06 Nov 2019)
>> meer lezen

Wat is het prijzengeld in de Champions League 2019 en de Europa League 2019? (Wed, 28 Aug 2019)
>> meer lezen

iPhone 11 release datum in Nederland (Fri, 23 Aug 2019)
>> meer lezen

Waarom heet Opel in Engeland Vauxhall? (Mon, 05 Aug 2019)
>> meer lezen

Debitcard gebruiken bij auto verhuur (Tue, 16 Jul 2019)
>> meer lezen

Vliegvelden in Nederland (Sat, 13 Jul 2019)
>> meer lezen

Wat is Libra van Facebook? (Thu, 11 Jul 2019)
>> meer lezen

Wat is CADO op de snelweg? (Sat, 06 Jul 2019)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0