· 

Wat zijn de FD Gazellen Awards?

 Gazellen Awards

Elk jaar organiseert het Financieele Dagblad de felbegeerde Gazellen Awards voor de snelstgroeiende bedrijven van Nederland. Er wordt gestart met het samenstellen van een top 100, waarna de top-Gazellen worden bepaald.

 

Aanmelden hiervoor kan het bedrijf zelf doen. Er moet dan worden voldaan aan de volgende criteria (geldend voor deelname aan de editie in 2019):

 

  • In het eerste jaar bedraagt de netto-omzet minimaal €250.000.
  • Het hoofdcriterium is een netto-omzetgroei van minimaal 20% over een periode van de afgelopen drie jaar.
  • Het laatste jaar dient het nettoresultaat positief te zijn en in de voorgaande twee jaar is het bedrijf maximaal één jaar verlieslatend.
  • Het bedrijft dient over de gehele onderzochte periode van drie jaar economisch actief te zijn, ofwel vanaf 1 januari 2016 economisch actief zijn.
  • Gelieve ook de brutowinst in te vullen.
  • Het aantal fte’s betreft het gemiddeld aantal personeelsleden in vaste dienst, omgerekend naar voltijds dienstverband. Dus exclusief de inhuur als zzp-ers en uitzendkrachten.

Voldoet het bedrijf aan deze criteria? Dan maakt het bedrijf kans op de felbegeerde award en mag men zich een jaar lang een FD Gazelle noemen. De inschrijvingen worden getoetst door het Financieele Dagblad, ING en YoungCapital.


www.weetjedat.nl Blog Feed

Waar is mijn container? (vr, 30 apr 2021)
>> meer lezen

De mogelijkheden van kassasystemen voor de horeca (Sat, 24 Apr 2021)
>> meer lezen

Tuinkabouters (Fri, 23 Apr 2021)
>> meer lezen

NeXtime aan de wand (Wed, 21 Apr 2021)
>> meer lezen

Collageen: de impact op huid en haar (Mon, 19 Apr 2021)
>> meer lezen

Een auto huren op Curaçao (Fri, 16 Apr 2021)
>> meer lezen

De lekkerste brownies per post online bestellen (Wed, 14 Apr 2021)
>> meer lezen

Hoe zorg je voor het beste internet in huis? (Sat, 10 Apr 2021)
>> meer lezen

Kruiden en specerijen voor iedere maaltijd (Fri, 09 Apr 2021)
>> meer lezen

Zo creëer je een veilige omgeving voor je werknemers (Thu, 08 Apr 2021)
>> meer lezen

Alles wat je moet weten over IP adressen (Wed, 07 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat als je zoon of dochter niet klaar is voor overname van uw familiebedrijf? (Tue, 06 Apr 2021)
>> meer lezen

De boekhouding van een sportclub wordt vooral door vrijwilligers gedaan (Mon, 05 Apr 2021)
>> meer lezen

Wat is nodig voor een tuinverbouwing? (Sat, 03 Apr 2021)
>> meer lezen

Een personal trainer helpt bij het creëren en behouden van een gezonde levensstijl (Fri, 02 Apr 2021)
>> meer lezen

Een adoptie proces is een gecompliceerd proces met veel regels (Thu, 01 Apr 2021)
>> meer lezen

Getunede auto’s zien we steeds vaker in Nederland (Tue, 30 Mar 2021)
>> meer lezen

Wat is zoekmachine optimalisatie? En waarom is het zo belangrijk? (Sat, 20 Mar 2021)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0