· 

Wat zijn de FD Gazellen Awards?

 Gazellen Awards

Elk jaar organiseert het Financieele Dagblad de felbegeerde Gazellen Awards voor de snelstgroeiende bedrijven van Nederland. Er wordt gestart met het samenstellen van een top 100, waarna de top-Gazellen worden bepaald.

 

Aanmelden hiervoor kan het bedrijf zelf doen. Er moet dan worden voldaan aan de volgende criteria (geldend voor deelname aan de editie in 2019):

 

  • In het eerste jaar bedraagt de netto-omzet minimaal €250.000.
  • Het hoofdcriterium is een netto-omzetgroei van minimaal 20% over een periode van de afgelopen drie jaar.
  • Het laatste jaar dient het nettoresultaat positief te zijn en in de voorgaande twee jaar is het bedrijf maximaal één jaar verlieslatend.
  • Het bedrijft dient over de gehele onderzochte periode van drie jaar economisch actief te zijn, ofwel vanaf 1 januari 2016 economisch actief zijn.
  • Gelieve ook de brutowinst in te vullen.
  • Het aantal fte’s betreft het gemiddeld aantal personeelsleden in vaste dienst, omgerekend naar voltijds dienstverband. Dus exclusief de inhuur als zzp-ers en uitzendkrachten.

Voldoet het bedrijf aan deze criteria? Dan maakt het bedrijf kans op de felbegeerde award en mag men zich een jaar lang een FD Gazelle noemen. De inschrijvingen worden getoetst door het Financieele Dagblad, ING en YoungCapital.


www.weetjedat.nl Blog Feed

De grootste voordelen van online adverteren (do, 22 sep 2022)
>> meer lezen

De voordelen van een Photoshop cursus (Wed, 21 Sep 2022)
>> meer lezen

Hergebruik ICT-middelen, hoe doe je dat? (Mon, 12 Sep 2022)
>> meer lezen

Omgekeerde vlag, de betekenis (Fri, 09 Sep 2022)
>> meer lezen

Vlucht of reis geannuleerd? En dan? (Thu, 18 Aug 2022)
>> meer lezen

Smart watch: stijlvol en bij de tijd (Fri, 29 Jul 2022)
>> meer lezen

10 weetjes over inbrekers (Thu, 28 Jul 2022)
>> meer lezen

Wat merk ik als ik de ziekte van Parkinson heb? (Mon, 25 Jul 2022)
>> meer lezen

Feitjes en weetjes over hyaluronzuur fillers (Sun, 24 Jul 2022)
>> meer lezen

Voordelen van online werken in de cloud (Sat, 23 Jul 2022)
>> meer lezen

Weetjes over afval en afvalinzameling (Fri, 22 Jul 2022)
>> meer lezen

Hoe koop je de juiste maat sandalen? (Fri, 15 Jul 2022)
>> meer lezen

Top 5 kaartspellen voor kinderen (Thu, 14 Jul 2022)
>> meer lezen

Hoe weet ik of mijn zonnepanelen goed werken? (Wed, 13 Jul 2022)
>> meer lezen

Rollup banners: onmisbaar voor marketing (Mon, 11 Jul 2022)
>> meer lezen

Het verschil tussen B2B en B2C marketing (Tue, 28 Jun 2022)
>> meer lezen

Wat is het nut van afval scheiden? (Mon, 27 Jun 2022)
>> meer lezen

Rond vloerkleed 101: alles wat je moet weten over ronde vloerkleden (Sat, 18 Jun 2022)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0