· 

Waar vind ik snel de stand in de Eredivisie?

Stand Eredivisie

De stand in de Eredivisie houdt voetbalminnend Nederland 34 speelrondes lang bezig. Op internet, op TV, op social media, in voetbalkantines en op de werkvloer is het (zeker op maandag) het gesprek van de dag.

 

Er wordt ontzettend veel over gediscussieerd, bijvoorbeeld op fora zoals Voetbalzone en Sofascore. Wil je snel de actuele stand van de Eredivisie vinden? Er zijn tegenwoordig meer dan voldoende bronnen. Nog altijd zijn er veel mensen die ‘lekker ouderwets’ Teletekst gebruiken. Teletekst-pagina 819 staat bij velen nog altijd in het geheugen gegrift, ondanks dat het qua design niet meer helemaal past bij het huidige tijdsbeeld.

Ludieke acties

Naast de geijkte websites zijn er ook publicaties met een knipoog. Bijvoorbeeld toen Feyenoord gedurende 17 jaren geen kampioen werd (isfeyenoordalkampioen.nl), Ajax lange tijd niet bovenaan stond, ontstond de website staatajaxalbovenaan.nl. Op het moment dat Ajax de koppositie overnam van PSV (na ruim 1.000 dagen) werd al snel de website staatpsvalbovenaan.nl gelanceerd. Zo blijven supporters(groepen) elkaar bestoken met ludieke acties. 

www.weetjedat.nl Blog Feed

Webshop overnemen: zo werkt dat (vr, 27 jan 2023)
>> meer lezen

Wat doet een elektricien in Heerhugowaard zoal? (Fri, 27 Jan 2023)
>> meer lezen

LED aquarium verlichting biedt vele voordelen (Fri, 27 Jan 2023)
>> meer lezen

Je trap veilig en slipvrij houden (Wed, 25 Jan 2023)
>> meer lezen

De basis van SEO: Wat elke ondernemer moet weten (Wed, 25 Jan 2023)
>> meer lezen

Hoe werkt een virtuele receptie? (Fri, 23 Dec 2022)
>> meer lezen

Een goede nachtrust is essentieel (Sat, 17 Dec 2022)
>> meer lezen

Dit zijn de gezelligste high tea locaties in Doetinchem (Fri, 16 Dec 2022)
>> meer lezen

Wat is een dock leveller? (Thu, 15 Dec 2022)
>> meer lezen

Wat is de betekenis van dropshipping? (Wed, 14 Dec 2022)
>> meer lezen

Rouwbloemen: de symboliek van populaire bloemsoorten (Tue, 13 Dec 2022)
>> meer lezen

Wat is een flexwerkplek? (Sun, 11 Dec 2022)
>> meer lezen

Slaap regressie bij baby's zorgwekkend (Fri, 09 Dec 2022)
>> meer lezen

Alaaf! Vier carnaval in het zuiden en ontdek wat feestvieren is (Sat, 26 Nov 2022)
>> meer lezen

Leuke weetjes over Oud & Nieuw (Thu, 24 Nov 2022)
>> meer lezen

We mogen weer naar buiten! (Wed, 05 Oct 2022)
>> meer lezen

De grootste voordelen van online adverteren (Thu, 22 Sep 2022)
>> meer lezen

De voordelen van een Photoshop cursus (Wed, 21 Sep 2022)
>> meer lezen

Reactie schrijven

Commentaren: 0